عکاسی مواد غذایی

این روزها ثبت عکس از غذا در سراسر دنیا پرطرفدار است. می‌ تواند پر استفاده ترین شاخه عکاسی تبلیغاتی را این نوع عکس‌ها دانست. مشتری‌های بزرگ و سنتی این نوع عکاسی کارخانه‌های تولیدی مواد غذایی و تاجران موادغذایی می‌باشند. مانند تولید کننده کنسرو ماهی و یا یک شرکت تجارت کننده قهوه. اما دسته دوم که حجم زیادی از سفارش عکاسی از غذای گرم را ثبت می‌کنند رستوران‌ها و کافه‌ها هستند. این نوع پروژه‌ها با قیمت ارزانتری انجام خواهند شد و معمولا سرعت بیشتری هم خواهند داشت. با این کار در دنیای امروز آمار بسیار بالایی از عکسهای خوب مواد غذایی برای رستوران‌ها تولید می‌شوند.بی شک این حجم از استقبال هم نشان دهنده پیشرفت صنعت غذا و همینطور اهمیت غذا و احساساتی که به دنبال آن در ذهن مخاطف برانگیخته می شود است. نکته دیگری که در اجرا عکاسی از مواد غذایی و نوشیدنی‌ها تفاوت ایجاد می‌کند محل انجام کار عکاسی می‌باشد.

عکاسی داخل استودیو یا در محل ؟

طبیعتا با دریافت سفارش از کارخانه‌ها عکاس ‌می‌تواند محصول را تحویل گر‌فته و در استودیو خود با صرف وقت فراوان عکس مورد نظر را تهیه کند. همینطور در این شیوه تجهیزات بیشتری در دسترس عکاس می‌باشد. ضمنا می‌تواند از ایده‌های خلاقانه‌تری مثل ترکیب تصاویر و پرتاب کردن تصاویر و ثبت مواد غذایی به صورت معلق استفاده کرد. اما در مورد دریافت سفارش از رستوران‌ها و کافه‌ها، به احتمال زیاد عکاس باید در محل رستوران و با تجهیزات محدودتری عکاسی را انجام دهد. در این نوع عکاسی تازه بودن غذای تهیه شده و مرتب بودن فضا بالاترین اهمیت را خواهد داشت.

تلاش ما بر آن است که بهترین راهنمایی را در مورد نیاز شما به عکاسی  ارائه دهیم و با استفاده از شیوه‌های مختلف اجرایی بتوانیم محصول و هویت کار شما را به تصویر بکشیم.

چه نوع عکاسی مناسب کسب و کار شماست ؟

می‌توانیم شما را در زمینه عکاسی تبلیغاتی راهنمایی کنیم

تلفن:  ۷۷۲۷۵۳۶۵ – ۰۹۱۲۸۱۰۳۲۷۲