عکاسی موتور سیکلت

موتور سیکلت و اوتوموبیل سوژه هایی هستند که در زمینه عکاسی هم برای عکاس‌ها جذابیت ذاتی دارند و هم برای مخاطب. زیرا پتانسیل خیلی بالایی برای تولید عکسهای زیبا دارند. گاهی به نظر می‌رسد هرچقدر هم که از یک موتور سیکلت زیبا، مثل یک وسپا قدیمی عکس بگیرید باز هم نمی‌توانید رهایش کنید. هنوز احساس می‌کنید یک نمای دیگر نیاز دارید. البته این نوع سفارش‌ها چالش‌های خاص خودش را نیز دارد و پروژه‌های گران قیمتی خواهند بود.

چالش‌های عکاسی موتور سیکلت

این نوع سفارش‌ها با بر هم زدن فضای درونگرای یک استودیو عکاسی تبلیغاتی شروع می‌شوند. سپس بحث بر سر لوکیشن عکاسی و تعداد افرادی که به عنوان کمک و دستیار نیاز دارید. اشتباه نکنید، اگر صاحب یک استودیو عکاسی مجهز هستید هنوز احتمال اینکه سفارش عکاسی موتور سیکلت در فضای بیرونی یا محل کارفرما را دریافت کنید زیاد است. زیرا شاید کارفرما افکت نوری خاصی یا محیط خاصی را برای عکسش نیاز دارد. البته دوربری و اضافه کردن پس زمینه به عکس می‌تواند پیشنهاد شود. این نوع ایده‌ها نیز معمولا برای تصاویر مینی‌مالیستی و ساده پیشنهاد می‌شوند. اگر در پس زمینه طبیعت سبز یا صحرا نیاز دارید، و یا یک کارخانه متروکه، بهتر است از استودیو بیرون بروید و در لوکیشن واقعی عکاسی انجام دهید.

هزینه‌ها

دلایل زیادی برای بالا بودن هزینه عکاسی از موتورسیکلت ها وجود دارد. بزرگ بودن سوژه و سخت بودن کنترل نور. زمان بر بودن روتوش و ادیت عکس. در مواردی استفاده از مدل انسانی، سفر به لوکیشن‌های مختلف یا پذیرفتن تعدادی موتور سیکلت در استودیو شما که همگی وزن زیادی دارند، پس جا به جا کردن آنها زمان و انرژی زیادی لازم دارد. این‌ها دلایل واضحی هستند که چرا عکاسی این موضوع گران قیمت خواهد بود.

چه نوع عکاسی مناسب کسب و کار شماست ؟

می‌توانیم شما را در زمینه عکاسی تبلیغاتی راهنمایی کنیم

تلفن:  ۷۷۲۷۵۳۶۵ – ۰۹۱۲۸۱۰۳۲۷۲